MAŁY PIŁKARZ 2013

• autor: mp.futbolowo.pl, 2018-09-17 01:16

Pierwsze granie zanotowali chłopcy z rocznika 2013. {więcej}

Mecze odbywały się na 4 mini boiskach i mimo że chłopcy grali ze starszymi chłopcami (2011, 2012) radzili sobie z minuty na minutę coraz lepiej.

Boisko nr 1 -  Jakub , Dominik , Michał - jak na pierwszy raz - grali ambitnie i w miarę możliwości  z początku  Dominik bojaźliwie, ale później coraz lepsza i skuteczna gra.

Boisko nr 2 -  Jędrek , Olek , Franek - mimo, że na początku przestraszeni z minuty na minutę starali się grać coraz lepiej a najbardziej jestem zadowolony z zaangażowania na całym boisku.

Boisko nr 3 - Bartek , Filip, Rafał - chłopcy którzy oprócz Bartka dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką więc na ocenę przyjdzie czas, ale chłopakom parę razy udało sie strzelić bramkę.

Boisko nr 4 - Jasiu i Marcel tu chłopcy muszą bardziej być skoncentrowani na piłce, więc pierwsze śliwki robaczywki za nimi.

Dziękujemy chłopakom i trenerowi z UKS Strzelno za przybycie!