MAŁY PIŁKARZ 2009 i 2011

• autor: mp.futbolowo.pl, 2018-05-20 23:05

Sobotnie granie na Szóstce. {więcej}

Mali Piłkarze 2011 w sobotnim meczu z UKS 6 Inowrocław zagrali w składzie: Michał Gołumski, Wiktor Urbański, Hubert Wcisło, Oli i Aleks Kołodziejczak, Franek Nowicki, Szymek Radzimski. Osiem bramek jakie były dziełem naszej drużyny, zdobył skuteczny Oli. Oczywiście z pomocą całego zespołu!

Z kolei  Mali Piłkarze rocznik 2009 wygrali z dziewczynkami UKS 6. Mimo wygranej popełniliśmy dużo błędów w ustawieniu oraz w prowadzeniu piłki z autu (było z byt dużo niecelnych podań). Mamy nad czym pracować. Bramki strzelali: Franek Jabłoński 5, Dominik Krupa 4, Tomek Kadów 2, Igor oraz Adaś po 1.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Wiktor Rudnicki, Szymek Zastawny, Tymek Szymański, Adaś Klich, Igor Fajfer, Jakub Szutkowski, Franek Jabłoński, Dominik Krupa, Tomek Kadów, Dawid Baranowski.