MAŁY PIŁKARZ 2008

• autor: mp.futbolowo.pl, 2018-02-19 23:52

Mały Piłkarz w Białych Błotach. {więcej}

W turnieju wzięło udział osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. Mali Piłkarze z Inowrocławia w grupie zwyciężyli Małych Piłkarzy z Sępólna Krajewskiego 3 : 0 po dwóch bramkach Kacpra Chruścińskiego i jednej Miłosza Franków oraz pokonali drużynę Pelikan Szubin 2:0 po bramkach Kacpra Chruścińskiego i Miłosza Franków. W trzecim meczu grupowym po własnej bramce nieznacznie ulegamy 1:0 Chemikowi I Bydgoszcz. Te wyniki dały nam drugie miejsce w grupie i awans do półfinałów, gdzie spotkaliśmy się z drużyną BKS Bydgoszcz. Mali Piłkarze sprezentowali przeciwnikowi dwie bramki i po wyniku 0:2 zabrakło nas w finale.

Mecz o trzecie miejsce z gospodarzem turnieju Spójnią Białe Błota był bardzo zacięty. Obydwie ekipy chciały rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Po bezbramkowym remisie rozstrzygnąć o zwycięstwie  musiały  rzuty karne, które przysporzyły kibicom mnóstwo emocji. Po pięciu kolejkach wygrywamy 3:2. Karne celnie strzelali: Oliwier Paluszak, Kacper Stopiński i Cezary Miklas. Mamy nadzieję, że pod nieobecność trenera Mali Piłkarze zrobili mu miłą niespodziankę.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Kacper Chruściński, Amir Dziedziczak,Miłosz Franków, Nikodem Mężydło, Cezary Miklas, Dawid Nowak, Oliwier Paluszak (kapitan) oraz Kacper Stopiński.