MAŁY PIŁKARZ 2009

• autor: mp.futbolowo.pl, 2018-02-05 22:33

Turniej w Mogilnie. {więcej}

W turnieju wzięło udział 10 drużyn, podzielonych na dwie grupy w których to rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym".  Początek turnieju zaczynamy od remisu z Unią Janikowo 3:3 (Fabi, Domino oraz Igor), następnie wygrywamy kolejne trzy mecze z BOSiR Barcin 5:1 (Fabi  3, Szutek 2), Pogoń Mogilno 1:0 bramka Julka, Krajna Wyrzysk 2:0 (Julek, Fabi). W ostatnim meczu turnieju przyszło nam się zmierzyć z Unia II Janikowo, wygrywamy pewnie 7:0 (Szutek 3, Szymek oraz Domino po 2).

Bilans Naszej drużyny, to jeden remis oraz cztery zwycięstwa. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Fabiana Syrzyckiego, najlepszym strzelcem został Kuba Szutkowski, a najlepszy zawodnikiem drużyny wybrano Julka Linke.

Brawa dla całej drużyny. To kolejny turniej, w którym nie przegrywamy meczu, z każdym turniejem pokazujemy dojrzalszą oraz zespołową grę. Oby tak dalej.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Wiktor Rudnicki, Dawid Baranowski, Adaś Klich, Tomek Kadów, Szymek Chmielewski, Kuba Szutkowski, Dominik Krupa, Julek Linke, Fabian Syrzycki, Igor Fajfer, Franek Jabłoński.