MAŁY PIŁKARZ 2008

• autor: mp.futbolowo.pl, 2018-02-05 12:45

Świetnie spisali się Mali Piłkarze r.2008 w turnieju piłki nożnej halowej o Memoriał im. Zbigniewa Bakalarskiego. {więcej}

W turnieju, który odbył się w Janikowie Mali Piłkarze wywalczyli pierwsze miejsce!!!

W turnieju wzięło udział 12 drużyn podzielonych na dwie grupy, w których rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym". W meczach grupowych podopieczni Naszej Akademii zwyciężyli BOSiR Barcin, Unię Janikowo, Chemika II Bydgoszcz, Spójnię Białe Błota oraz ulegli Pogoni Mogilno. Powyższe rozstrzygnięcia dały prawo gry w półfinale, w którym to wygrywamy z Notecianką Pakość. Finał to niespodziewanie łatwe zwycięstwo z Wisełką Solec Kujawski i zdobyty upragniony tytuł. Tego dnia Mali Piłkarze pokazali naprawdę solidny kawałek futbolu, budując ciekawe akcje, skutecznie kończąc je pod bramką przeciwnika. BRAWO drużyna!

Bramki dla Małych piłkarzy zdobywali: Maciej Jendrasiak 6, Bartek Zarembski 5, Kacper Chruściński 3, Miłosz Franków. Maciej Jendrasiak zdobył tytuł króla strzelców turnieju, Oliwia Jendrasiak najlepszej bramkarki, a Miłosz Franków najlepszego zawodnika swojej drużyny.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Czarek Miklas (kpt.), Oliwia Jendrasiak, Franek Pannert, Miłosz Franków, Kacper Chruściński, Bartek Zarembski, Maciej Jandrasiak, Oliwier Paluszak, Kacper Stopiński, Nikodem Mężydło.