MAŁY PIŁKARZ 2009

• autor: mp.futbolowo.pl, 2018-01-28 14:28

Najlepsi! {więcej}

W turnieju wzięło udział 8 drużyn, podzielonych na dwie grupy w których to rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym". Mali Piłkarze w grupie wygrali kolejno z KS Gwiazdą Toruń 1:0 bramka Jakub Szutkowski, FC Futsal Kids Toruń 5:1 (Julek Linke 3, Jakub Szutkowski 2), oraz zremisowali z MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1 (Julek Linke). W półfinale przyszło nam się zmierzyć z Elaną Toruń. Po 12 minutach gry, wygrywamy pewnie 5:1 po bardzo dobrej grze całego zespołu (Julek Linke 2, Jakub Szutkowski, Szymon Chmielewski, Franek Jabłoński po 1).

W finale spotykamy się z KS Królewscy Płock. W regulaminowym czasie pada remis 1:1 (Julek Linke). Wygrywamy rzuty karne dopiero w 6 serii -  pewnie strzelali Julek Linke, Szymon Chmielewski oraz decydujący karny Franek Jabłoński.

Turniej kończymy na pierwszym miejscu. Drużyna za pierwsze miejsce otrzymała puchar, dyplom,  cztery piłki oraz pamiątkowe statuetki.

Najlepszym strzelcem turnieju z 7 bramkami został Julek Linke!!! Gratulacje!

Podziękowania dla rodziców za doping podczas turnieju, Fabianowi Syrzyckiemu, który po raz kolejny stanął miedzy słupkami i pomógł w wygraniu turnieju oraz wszystkim chłopakom za bardzo dobrą, zespołową i konsekwentną grę. BRAWO !!!

Kadra DAP Mały Piłkarz: Fabian Syrzycki (br), Dawid Baranowski, Szymon Chmielewski, Szymon Zastawny, Franek Jabłoński, Igor Fajfer, Jakub Szutkowski, Dominik Krupa, Julek Linke.