MAŁY PIŁKARZ 2009

• autor: mp.futbolowo.pl, 2017-12-03 21:48

Zwycięzcy. {więcej}

2 grudnia DAP Mały  Piłkarz  r.2009 tym razem wybrał się na turniej do Janikowa. W turnieju startowało 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. W meczach grupowych odnieśliśmy trzy zwycięstwa, jeden remis oraz jedną porażkę. Oto wyniki oraz strzelcy bramek:

MP – Juventus Toruń         2:1 bramki: Fabian Syrzycki, Jakub Szutkowski                  Gopło Kruszwica – MP       1:2 bramki: Juliusz Linke 2                                                            Unia Gniewkowo – MP      2:1 bramka: Jakub Szutkowski                                                      MP – Chemik II Bydgoszcz 2:0 bramki: Juliusz Linke  2                                                      Unia Janikowo II – MP        0:0

Mecze grupowe dały nam 10 pkt. oraz pierwsze miejsce w grupie. W półfinale gramy z Vikrorią Niemcz, po 12 minutach meczu pada bezbramkowy remis, w konkursie rzutów karnych wygrywamy 3:2 obroniony, decydujący rzut karny przez Wiktora Rudnickiego oraz bramki Julka Linke, Fabiana Syrzyckiego oraz Kuby Szutkowskiego dały nam upragniony finał. W finale przyszło nam się z mierzyć z Chemikiem I Bydgoszcz, bramkę na wagę zwycięstwa po dośrodkowaniu Fabiana Syrzyckiego strzele Julka Linke, który przedłużył piłkę głową i przelobowała bramkarza Chemika. BRAWO CHŁOPCY !!!

Na koniec turnieju, drużyna otrzymała puchar, dyplom, medale oraz komplet strojów dla każdego z zawodników. Natomiast nagrody indywidualne za najlepszego strzelca turnieju Julek Linke oraz Fabian Syrzycki za najlepszego zawodnika drużyny.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Wiktor Rudnicki, Szymon Zastawny, Dawid Baranowski, Franciszek Jabłoński, Tomasz Kadów, Dominik Krupa, Julek Linke, Fabian Syrzycki, Jakub Szutkowski.