MAŁY PIŁKARZ 2009

• autor: mp.futbolowo.pl, 2017-05-09 19:29

Wygrali Ligę Europy. {więcej}

W mienioną niedziele w Toruniu odbył się turniej TALENTY CUP 2017 dla rocznika 2009.

Turniej odbył się w dwóch fazach:

I FAZA GRUPOWA: drużyny zostały podzielone na trzy grupy: GRUPA A - LIGA HISZPAŃSKA, GRUPA B - LIGA ANGIELSKA, GRUPA C - LIGA WŁOSKA;
II FAZA FINAŁOWA: drużyny z miejsc 1 i 2 z grup A,B i C zagrały w LIDZE MISTRZÓW, natomiast drużyny z miejsc 3 i 4 z grup A, B i C zagrały w LIDZE EUROPEJSKIEJ;

Trafiliśmy do grupy C ( LIGA WŁOSKA) – Naszymi rywalami były: Zawisza Bydgoszcz, Jeziorak Iława oraz Wisełka Bydgoszcz.

Turniej zaczęliśmy od dwóch porażek – w obydwu meczach popełnialiśmy zbyt dużo błędów w obronie – niepotrzebnych błędów, szkoda bo nie byliśmy gorszym zespołem. Ostatni mecz w grupie po zaciętym spotkaniu wygrywamy i kończymy rywalizacje na 3 miejscu, co daje nam grę w LIDZE EUROPEJSKIEJ.

Oto wyniki zmagań  grupowych:

W lidze Europy nie przegrywamy żadnego spotkania – strzelamy rywalom 14 bramek nie tracąc ani jednej.

Oto wyniki LIGI EUROPEJSKIEJ:

Włocławianka Włocławek – Mały Piłkarz 0:4 (Julek 2, Fabian oraz Kuba po 1)            Młode Talenty II – Mały Piłkarz 0:5 bramki (Julek 2, Fabian, Kuba, Igor po 1             Jeziorak Iława II – Mały Piłkarz 0:3 bramki (Julek, Fabian, Kuba)                                   GOL Chełmża – Mały Piłkarz 0:2 (Julek, Kuba)

Na koniec każda drużyna otrzymała pamiątkowe medale, puchary oraz drobne nagrody. W turnieju wyróżnieni zostali również najlepsi zawodnicy. W Małym Piłkarzu został nim Julek Linke – strzelec 11 bramek.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Wiktor Rudnicki, Kacper Orczyk, Szymon Chmielewski, Szymon Zastawny, Dawid Baranowski, Jakub Szutkowski, Franciszek Jabłoński, Igor Fajfer, Julek Linke, Fabian Syrzycki, Dominik Krupa.