Po weekendowym graniu

• autor: mp.futbolowo.pl, 2017-03-20 14:21

Na Szóstce. {więcej}

Mali Piłkarze r.2008 rozegrali sparing z rówieśnikami z Akademii Piłkarskiej Reissa. Po 90 minutach gry zdecydowane zwycięstwo odnieśli podopieczni naszej akademii. Bramki zdobywali Miłosz Franków 5, Kacper Chruściński 3, Nikodem Mężydło 3, Maciej Jendrasiak 2, Amir Dziedziczak, Oliwier Paluszak, Max Jankowski, Mateusz Marek, Ksawery Kunicki.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Nikodem Mężydło (kpt.), Oliwia Jendrasiak, Maciej Jendrasiak, Bartek Zarembski, Miłosz Franków, Oliwier Paluszak, Kacper Chruściński, Kacper Stopiński, Ksawery Kunicki, Kacper Górski, Brajan Sibora, Max Jankowski, Mateusz Marek, Amir Dziedziczak.

Mali Piłkarze rozegrali mecz sparingowy z UKS 6 rocznikiem 2007. Najważniejsze w sparingu nie był wynik lecz kolejne zebrane doświadczenie.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Wiktor Rudnicki, Tomek Kadów, Marcin Orzechowski, Filip Wudarski, Tosia Łodygowska, Szymek Zastawny, Adam Klich, Jakub Szutkowski.