MAŁY PIŁKARZ 2010

• autor: mp.futbolowo.pl, 2017-03-12 20:37

Mały Piłkarz na GOL CUP w Brodnicy. {więcej}

Dla Małych Piłkarzy był to pierwszy wyjazdowy turniej, w którym rozegrali 8 meczów (sześć w grupie i dwa w play-off). Z różnym skutkiem. Były i porażki, i remisy, no i najważniejsze pierwsze zwycięstwo! Ale po kolei. W "meczu bez szans" byliśmy z Małym Jeziorakiem Iława (choć nie było klasyfikacji końcowej - najlepszy zespół turnieju). W przegranych meczach w najmniejszych możliwych rozmiarach z Golem Brodnica "Biali" (gol Wiktora) i "Zieloni" (gole Michała i Kuby) i Juventusem Toruń (gol Wiktora) przy odrobinie szczęścia - mogło i szkoda, że nie było pełnej radości po naszej stronie. Remisujemy z DAP Toruń (gol Filipa), AP Ostróda (gol Wiktora) oraz bezbramkowo z Młodymi Talentami II Toruń. A wygrywamy swój pierwszy mecz Wkrą Działdowo (gol Igora). Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został wybrany Wiktor Jagodziński. Za nami osiemdziesiąt minut gry, piłkarskich emocji, wrażeń i doświadczeń. Brawo Mali Piłkarze!

Kadra DAP Mały Piłkarz: Igor Morawski, Filip Stasiak, Wojtek Bieliński, Michał Adamski, Wiktor Jagodziński, Bartek Onyszkiewicz, Antek Stępiński, Kuba Czachowski.