Po turnieju

• autor: mp.futbolowo.pl, 2017-03-05 21:31

II Miejsce Turnieju Halowym Żaków. {więcej}

W niedziele 5 marca Mały Piłkarz 2009 rozegrał kolejny turniej. Tym razem gościliśmy w Aleksandrowie Kujawskim. Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn, graliśmy systemem każdy z każdym 1x10 min.

W pierwszych dwóch meczach zdobywamy komplet punktów pokonując Futsal Kids II Toruń oraz ASPN Viking. Następnie remisujemy (niestety) po problematycznym rzucie karnym z drużyną DAP Toruń. W kolejnych spotkaniach odnosimy pewne zwycięstwa z Futsal Kids Toruń, KS Wisełka niebiescy Bydgoszcz oraz remisujemy z KS Wisełka żółci Bydgoszcz.

Bilans Naszej drużyna to cztery zwycięstwa oraz dwa remisy. W ogólnej klasyfikacji zajmujemy drugie miejsce. Bramki dla Naszej drużyny zdobywali: Fabian  7 oraz tytuł Najlepszego zawodnika turnieju, Julek 5,  Tymek 3 oraz Nikodem i Dominik po 1.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Wiktor Rudnicki (kpt.), Szymek Zastawny, Kacper Orczyk, Franek Jabłoński, Tymek Szymański, Dawid Baranowski, Jakub Szutkowski, Nikodem Jóźwiarski, Dominik Krupa, Fabian Syrzycki, Julek Linke.