MAŁY PIŁKARZ 2010

• autor: mp.futbolowo.pl, 2017-02-26 22:33

Turniej Halowej Piłki Nożnej MAŁY PIŁKARZ CUP dla dzieci z rocznika 2010. {więcej}

W dniu dzisiejszym odbył się turniej halowej piłki nożnej MAŁY PIŁKARZ CUP, w którym - oprócz gospodarzy turnieju, dwóch drużyn Małego Piłkarza - brały udział zespoły Gwiazdy Bydgoszcz, Włókniarza Toruń, Pogoni Mogilno, UKS Strzelno, UKS Gol Brodnica oraz Wisełki Bydgoszcz (dwie drużyny).

Dla Małych Piłkarzy było to ich pierwsze bezcenne doświadczenie turniejowe. Z dużą ilością emocji. Jeszcze bez zwycięstwa, ale z bramkami strzelonymi (Kuba Czachowski, Nikodem Pankowski, Patryk Pasternak) oraz z coraz lepszą i odważniejszą grą w każdym kolejnym meczu. Był i przestrzelony karny i bramka samobójcza, ale najważniejsze, że z piłkarskimi pozytywnymi doznaniami... na przyszłość. Teraz, to już z "górki";). Do następnego turnieju Mali Piłkarze. Już wkrótce.

Po ponad pięciu godzinach gry i sześciu meczach każdego zespołu uczestniczy turnieju zostali uhonorowani medalami, zespoły dyplomami i okazałymi pucharami. Ponadto najmłodszy zawodnik każdego zespołu otrzymał pamiątkową statuetkę.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Kuba Czachowski, Wojtek Bieliński, Antek Stępniewski, Nikodem Pankowski, Filip Stasiak, Patryk Pasternak, Wiktor Jagodziński, Michał Adamski, Maciej Maciejewski, Igor Morawski, Michał Guźlecki.