Wesprzyj Małego Piłkarza...

• autor: mp.futbolowo.pl, 2017-02-03 23:58

... i przekaż 1% swojego podatku. {więcej}

WZÓR - link

Celem jest popularyzacja Naszej Dziecięcej Akademii Piłkarskiej, dlatego też zachęcamy Państwa do współpracy, dzięki której Mały Piłkarz pozyska środki finansowe na zakup sprzętu sportowego dla Naszych zawodników. Dlatego - jak co roku -  będziemy prosić Państwa o przekazanie części należnego podatku, na rzecz Naszej Akademii.

W myśl przepisów  1% podatku dochodowego za 2019 r. na rzecz organizacji pożytku publicznego mogą przekazać:

-  podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,

-  podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,

-  podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej stawki podatku.

Aby przekazać 1% podatku należy wypełnić w sposób prezentowany powyżej odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT -36L, PIT-37, PIT 38, lub PIT-28) podając :

-  numer KRS:  0000197334

Jeżeli państwo będą korzystali z gotowego programu rozliczenia i pojawią się gotowe wnioski o przekazanie 1% podatku innych fundacji, wystarczy przekreślić i wpisać nasze dane i zrobić parafki.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy zdecydują się nam zaufać i pomóc.

DZIECIĘCA AKADEMIA PIŁKARSKA MAŁY PIŁKARZ ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO UDOKUMENTOWANIA WYDATKOWANIA OTRZYMANYCH ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA CELE ZWIĄZANE Z ROZWOJEM KULTURY I SPORTU.