MAŁY PIŁKARZ 2007

• autor: mp.futbolowo.pl, 2017-01-11 10:59

W Bydgoszczy z "Białą Damą". {więcej}

W niedziele rocznik 2007 rozegrał mecz sparingowy z drużyną Juventusu Bydgoszcz. Mecz pod kontrolą gospodarzy, którzy byli bardziej agresywni - szczególnie jeżeli chodzi o pressing na naszej połowie boiska. Graliśmy moim zdaniem z jedną z najlepszych drużyna w Polsce w tym roczniku. Chłopcy zobaczyli jak się gra szczególnie jeżeli chodzi o szybkość przeprowadzenia akcji, więc jest się od kogo uczyć. Sparing bardzo pożyteczny, choć szkoda, że graliśmy bez Marcela w bramce, bo pewnie inaczej by to wyglądało. Jeżeli chodzi o Naszą grę - musimy grać szybciej i dokładniej szczególnie jeżeli chodzi o wyprowadzenie piłki. Debiut w Naszej drużynie zaliczył Oliwier Kolski.

Bramka: Norbert Woźniak

Kadra DAP Mały Piłkarz: Kamil Krawczyk, Maksymilian Rydzik, Oliwier Kolski, Mateusz Guźlecki, Marcel Rychwicki, Łukasz  Mazurowski, Wojciech Stawicki, Dominik Jóźwiak, Miłosz Kwiatkowski, Krystian Sajna, Norbert Woźniak, Jakub Grubicki.