Liga. {więcej}

MAŁY PIŁKARZ 2007

MAŁY PIŁKARZ - Goplania 1:0 (Norbert Woźniak)

MAŁY PIŁKARZ - Galaxy 1:2 (samobójcza po indywidualnej akcji Norberta)

MAŁY PIŁKARZ - Błękitni 3:1 (Mateusz Rychwicki, Norbert Woźniak, Mateusz Guźlecki). W tym meczu rzut karny obronił Marcel Śmigielski.

Godna podkreślenia jest dobra gra całej drużyny, która z różnych przyczyn wystąpiła tylko z jednym zawodnikiem na ławce rezerwowych.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Marcel Śmigielski, Borys Krzemiński, Norbert Woźniak, Jakub Grubicki, Mateusz Guźlecki, Marcel Rychwicki, Mikołaj Marek, Miłosz Kwiatkowski.

MAŁY PIŁKARZ 2006

Tym razem Mały Piłkarz z rocznika 2006 był gospodarzm turnieju i został on rozegrany na swoim Orliku.  Przegrywamy trzy mecze, gramy tylko dobre połowy z Unia Janikowo i Kujawianka Strzelno, natomiast mecz z Gopłem oddajemy bez walki. Niestety nie walczymy i tylko ostatnie 4 minuty gramy z charakterem, gdzie strzelamy dwie bramki. Drużyny w grupie były silne, ale szkoda że nie potrafimy walczyć na boisku o każdą piłkę. Na treningach walczymy a w meczu czasami przechodzi obok gry. Przed Nami jeszcze cztery turnieje, więc czas na pierwsze zwycięstwa.

Bramka: Franciszek Kostuch, Igor Orzechowski.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Hubert Wojciechowski, Jakub Skonieczny, Hubert Bogusz, Bartek Oreszczenko, Patryk Flanc, Hubert Mozgowiec, Igor Orzechowski, Karol Piaskowski Franciszek Kostuch, Maurycy Nowak, Dawid Dąbrowski, Błażej Piaskowski.