MAŁY PIŁKARZ 2006 i 2007

• autor: mp.futbolowo.pl, 2016-09-19 23:54

Liga. {więcej}

W sobotnie przedpołudnie Mały Piłkarz 2007 w swoim pierwszym turnieju ligowym pokonał Błękitnych Inowrocław 1:5 (Woźniak Norbert 3, Stawicki Wojciech, Rychwicki  Marcel) oraz bezbramkowo zremisował z Goplanią.

Kadra DAP Mały Piłkarz 2007: Śmigielski Marcel, Stawicki Wojtek (kpt), Sejna Krystian, Woźniak Norbert, Dekański Michał, Krzemiński Borys, Jóźwiak Dominik, Marek Mikołaj, Szczepaniak Szymon, Guźlecki Mateusz, Rychwiski Mateusz, Bogdański Paweł .

Dzień później, w swoim pierwszym turnieju ligi KPZPN chłopcy z rocznika 2006 rozegrali swój turniej w Janikowie, gdzie przeciwnikami były zespoły gospodarzy, Gopła Kruszwica i Kujawianki Strzelno. Przegrywamy wszystkie mecze, chociaż z Unia Janikowo tracimy jedną bramkę w ostatniej minucie meczu. Natomiast pozostałe dwa mecze przegrywamy, ponieważ mało biegamy i walczymy. Niestety turniej słaby w Naszym wykonaniu, ale okazja do lepszej gry i walki już za tydzień w sobotę, w Kruszwicy.

Bramki: Hubert Bogusz, Franciszek Kostuch.

Kadra DAP Mały Piłkarz 2006: Hubert Wojciechowski, Mateusz Kowalski (kpt), Igor Orzechowski, Hubert Bogusz, Jakub Skonieczny, Dawid Dąbrowski, Hubert Mozgowiec, Karol Piaskowski, Hubert Górski, Bartek Oreszczenko, Błażej Piaskowski,Franciszek Kostuch, Maurycy Nowak.