Z Gopełkiem...

• autor: mp.futbolowo.pl, 2016-06-15 08:12

...zwycięsko. {więcej}

Kolejny swój sparing rozegrali Mali Piłkarze z rocznika 2007. Tym razem przeciwnikiem był zespół Gopła Kruszwica. Zespół został podzielony na dwa zespoły.  Chłopcy z grupy naborowej rozegrali dobry mecz. Widać u chłopaków w końcu zaangażowanie na boisku -  wygrywają  swój pierwszy mecz sparingowy po ładnych akcjach i szczególnie po pięknej bramce Karola. Swoje debiutancie bramki zdobyli także Nikodem i Sebastian na zielonym boisku, bo na hali już im się to udawało. W obronie dobre kolejne zawody Kamila.

Bramki: Filip Nowicki, Sebastian Saładyga, Nikodem Sawicki, Karol Piaskowski.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Marcel Śmigielski, Paweł Bogdański, Dominik Jóźwiak ,Filip Nowicki, Karol Piaskowski, Nikodem Sawicki, Szymon Szczepaniak, Krawczyk Kamil, Sebastian Saładyga.

Natomiast grupa Tymbark nie dała żadnych szans zawodnikom z Kruszwicy. Początek meczu wyrównany, ale z minuty na minutę widać przewagę Naszego zespołu. Wielkie brawa szczególnie za drugą połowę, gdzie w końcu gramy na zero  z tyłu. Rozgrywamy coraz lepiej pikę od tyłu choć przytrafiały nam się jeszcze błędy. Natomiast w ataku jedyny minus - mimo że strzeliliśmy dużo bramek, to też dużo sytuacji zmarnowaliśmy. Jeżeli chłopcy podejmują walkę na boisku, to jesteśmy naprawdę dobrym zespołem, a jak coś nam się nie udaję to nie gramy tego co potrafimy (np. mecz z Polonią Warszawa w Poznaniu).

Bramki: Jakub Grubicki 3, Norbert Woźniak 3, Borys Krzemiński, Michał Dekański, Marcel Rychwicki, Wojciech Stawicki.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Marcel Śmigielski, Borys Krzemiński, Michał Dekański, Norbert Woźniak, Jakub Grubicki, Wojciech Stawicki, Mikołaj Marek, Krystian Sajna, Miłosz Kwiatkowski, Marcel Rychwicki, Dominik Jóźwiak.