MAŁY PIŁKARZ 2007

• autor: mp.futbolowo.pl, 2016-05-04 23:23

Ze zmiennym szczęściem. {więcej}

Po raz czwarty Nasza Akademia brał udział  w 7 Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim POMARTECH CUP w Poznaniu dla rocznika 2007. Chłopcy rozegrali 10 spotkań i tylko do jednego meczu można mieć zastrzeżenie... W grupie gramy dobre pięć spotkań. Wygrywamy z Centrą Ostrów Wielkopolski i Pomeranią Poznań. Później troszkę słabszy mecz z gospodarzami, minimalnie przegrany. Natomiast z Norwich City FC gramy ambitnie, do końca walczymy o remis, ale zabrakło trochę szczęścia. Ostatni mecz gramy derbowy z Unią Janikowo. Remis w tym meczu daje nam walkę w drugiej grupie o miejsca 7 -12. Mecz wyrównany, w ostatniej akcji meczu remisujemy i wychodzimy do silnej grupy, gdzie czekają na Nas Polonia Warszawa, Wisła Płock, Chemik Bydgoszcz, RAP  Radomsko i UKS Śrem. Tu drużyna pokazała, że na dzień dzisiejszy jest chimeryczny. Potrafimy wysoko przegrać z "Czarnymi Koszulami", a następny mecz gramy jak równy z równym z Chemikiem Bydgoszcz (który wygrywa wszystkie mecze grupowe). Ostatecznie zajmujemy 12 miejsce wśród 24 drużyn. Zdobyte doświadczenie musi zaprocentować, ale musimy szczególnie popracować nad wytrzymałością i mentalnością chłopców. Podziękowania dla rodziców za cały dzień poświęcony swoim Małym Piłkarzom. Każdy z uczestników otrzymał od organizatora medal i pamiątkową koszulkę, a Wojtek i Marcel dodatkowo w konkursie po piłce nożnej.

Bramki:  Wojciech Stawicki 4, Norbert Woźniak 4, Mikołaj Marek 2, Jakub Grubicki, Marcel Rychwicki, Miłosz Kwiatkowski.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Marcel Śmigielski, Wojciech Stawicki, Krystian Sajna, Michał Dekański, Borys Krzemiński, Norbert Woźniak, Jakub Grubicki, Mikołaj Marek, Paweł Bogdański, Miłosz Kwiatkowski, Marcel Rychwicki.