MAŁY PIŁKARZ 2006

• autor: mp.futbolowo.pl, 2016-02-06 20:32

Poniżej oczekiwań. {więcej}

Troszkę poniżej oczekiwań rozegrał turniej rocznik 2006 Naszej Akademii. W turnieju rozgrywamy 7 meczów. Pierwsze dwa remisujemy, następne kończą się porażkami. Znów chłopcy za mało walczyli na boisku i za mało graliśmy zespołowo. Nadal mamy problem ze strzelaniem bramek, choć sytuacji nie brakowało - szczególnie w dwóch pierwszych meczach. Czeka Nas dużo pracy szczególnie w wyprowadzeniu piłki. Nadal gramy za nerwowo, bo na treningach potrafimy przyjąć piłkę i rozegrać - natomiast w sytuacjach stresowych zupełnie sobie nie radzimy. Był to Nasz ostatni turniej na hali, teraz czeka nas dużo meczów sparingowych na hali i na orliku. Podziękowania dla rodziców, bo był to długi i męczący turniej.

Bramka: Paweł Filipiak

Kadra DAP Mały Piłkarz: Hubert Wojciechowski, Hubert Bogusz (kpt), Batek Oreszczenko, Paweł Filipiak, Igor Orzechowski, Patryk Flanc, Dawid Dąbrowski, Hubert Górski, Franciszek Kostuch, Mateusz Kowalski, Norbert Woźniak.