MAŁY PIŁKARZ 2009

• autor: mp.futbolowo.pl, 2016-02-06 20:28

Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Mały Piłkarz Cup rocznika 2009 i młodsi za nami. {więcej}

Zdjęcia!!!

W sobotę, 6 lutego w hali Kujawianka odbył się turniej Mały Piłkarz Cup. Wzięło w nim udział dziesięć zespołów:
UKS Gol Brodnica dwie drużyny, Lider Włocławek dwie drużyny, Wisełka Bydgoszcz dwie drużyny, DAP Toruń, Bzyki Żnin oraz dwie drużyny Małego Piłkarza. Rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach A i B, łącznie rozegranych zostało 45 spotkań w których nie była brana klasyfikacja końcowa.
Dla pierwszej drużyny był to drugi taki turniej. Zagraliśmy solidnej w obronie, duża zasługa stojącego w bramce Kuby Woźniaka. W ataku zagraliśmy równie skutecznie bramki strzelali Fabian Syrzycki 8, Linke Julek 4, Szutek 3, Szymek Chmielewski 1, aktywni lecz tym razem bez strzelonego gola Kacper oraz Dawid. Podsumowując - cztery remisy (w tym dwa w ostatnich sekundach meczu - szkoda, trzy zwycięstwa oraz dwie minimalne porażki. Brawo chłopcy.
Dla drugiej drużyny Małego Piłkarza był to pierwszy taki turniej, zwycięstw nie było, ale zaangażowanie i woli walki nie brakowało. Bramki dla zespołu strzelali Nikodem Jóźwiarski, Dominik Krupa bardzo aktywny podczas całego turnieju oraz Wiktor Rudnicki. Jestem pewien, że z każdym następnym turniejem będzie coraz lepiej.
Na koniec turnieju wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowy puchar, dyplom, medale a dla najmłodszych zawodników z każdej drużyny - pamiątkowe statuetki. Przypomnijmy, że turniej nie miał klasyfikacji końcowej.

Kadra DAP Mały Piłkarz I: Kuba Woźniak, Szymek Zastawny, Kacper Orczyk, Dawid Baranowski, Kuba Szutkowski, Linke Juliusz, Szymek Chmielewski, Fabian Syrzycki.

Kadra DAP Mały Piłkarz II: Doriano Palma, Nikodem Jóźwiarski, Dominik Krupa, Igor Fajfer, Oliwier Kamiński, Bartek Szczupakowski, Wiktor Rudnicki, Kamil Tadeja.