Przed turniejami

• autor: mp.futbolowo.pl, 2015-11-25 19:22

Dobry występ rocznika 2007. {więcej}

Drugi raz rocznik 2007 rozegrał mecz sparingowy z rocznikiem 2006 Unii Janikowo. Tym razem, to My cieszyliśmy się ze zwycięstwa. Chłopcy zagrali bardzo skutecznie i bardzo widowiskowo. Gramy już naprawdę solidną piłkę, tylko nieraz niepotrzebnie bawimy się na własnej połowie. Dzisiaj wykorzystaliśmy mnóstwo sytuacji po bardzo ciekawych akcjach zespołowych. Wielkie brawa, przed nami turnieje w Inowrocławiu i w Barcinie.

Bramki: Marcel Rychwicki 3, Dominik Jóźwiak 2, Borys Krzemiński 2, Michał Dekański 2, Krystian Sajna 2, Norbert Woźniak 2, Mateusz Guźlecki , Mikołaj Marek i  gol samobójczy.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Marcel Śmigielski, Michał Dekański, Dominik Jóźwiak, Borys Krzemiński, Marcel Rychwicki, Krystian Sajna, Norbert Woźniak, Mateusz Guźlecki.