MAŁY PIŁKARZ 2006

• autor: mp.futbolowo.pl, 2015-10-09 09:22

Środowe granie. {więcej}

W swoim siódmym meczu sparingowym zespół rocznika 2006 pokonał w Gniewkowie miejscową Unię. Mimo, że zagraliśmy bez Huberta w bramce na wysokości stanął - w końcu - blok defensywny. Bardzo dobrze kierował blokiem obronnym Paweł, a pod bramką gospodarzy stworzyliśmy sobie okazje bramkowe, które w końcu wykorzystaliśmy. Dobra gra zespołowa. Zagraliśmy szeroko i  szybko wracaliśmy do obrony. Jeszcze większa koncentracja na boisku - szczególnie Błażej i Bartek. Debiut na boisku zaliczył Dawid - przed którym dużo pracy, szczególnie jeżeli chodzi o zaangażowanie na boisku.

Bramki: Paweł Filipiak 3, Patryk Flanc 2, Hubert Górski, Franciszek Kostuch, Igor Orzechowski.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Igor Orzechowski, Jakub Skonieczny, Hubert Górski, Paweł Filipiak, Dawid Bogucki, Franciszek Kostuch, Patryk Flanc, Dawid Dąbrowski, Błażej Piaskowski, Bartek Oreszczenko.

W sobotę gramy u siebie o godz. 10.oo  z rocznikiem 2005 trenera Sucharskiego.

Wtorek, 13.10.2015, godz. 18.00 - sparing z MKS Trzemeszno - Orlik SP 6 przy ul. Kopernika w Inowrocławiu.