Aktualności

MAŁY PIŁKARZ 2007

• autor: mp.futbolowo.pl, 2015-08-24 14:51

Towarzysko z Komornikami Wielkopolska. {więcej}

Mali Piłkarze 2007 wybrali się do Janikowa na mecz sparingowy z przebywającym na obozie zespołem Komorniki Wielkopolska. Graliśmy 5 x15 minut. Mimo, że zespół z Wielkopolski był starszy - przez 4 kwarty mecz wyrównany i po godzinie gry mieliśmy remis 5-5. Natomiast ostatnie 15 minut przegrywamy, zabrakło już motywacji i sił, ale i tak należą się brawa za walkę. Zespół gra coraz lepiej zespołowo, mamy jeszcze braki koordynacyjne, a najbardziej szkoda niecelnych podań, mimo że pomysł dobry na grę to brakowało precyzji. Bardzo dobre zawody jeżeli chodzi o zaangażowanie.

Bramki: Wojciech Stawicki 4, Norbert Woźniak, Maksymilian Rydzik.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Marcel Śmigielski, Jakub Grubicki, Piotr Stasiński, Maksymilian Rydzik, Karol Piaskowski, Wojciech Stawicki, Miłosz Kwiatkowski, Mikołaj Marek, Norbert Woźniak, Szymon Szczepaniak, Marcel Rychwicki.