MAŁY PIŁKARZ 2007

• autor: mp.futbolowo.pl, 2015-08-20 10:12

Dobry występ rocznika 2007 na OSiR Cup. {więcej}

W turnieju uczestniczyły zespoły z rocznika 2006-07 - Komorniki Wielkopolska, Pogoń Mogilno, oraz tak jak Nasz zespół złożony z rocznika 2007 Unia Janikowo.

Na początek gramy z Komornikami. Mimo, że mecz wyrównany tracimy bramki, bo gramy zbyt ofensywnie. Mimo,że przeciwnik od Nas starszy wiekowo - to za początek należą się brawa. Drugi mecz z rówieśnikami z Unii Janikowo wygrywamy wysoko. Mecz dobry w naszym wykonaniu, ale żeby strzelić więcej bramek na przyszłość musimy grać szybciej i dokładniej. Ostatni mecz o drugie miejsce przegrywamy jedną bramka z Pogonią Mogilno. Był to Nasz najlepszy mecz, graliśmy jak równy z równym ze starszymi zawodnikami z Mogilna. W tym meczu było atakowanie i bronienie całą drużyną i walka na całym boisku, a stracone bramki były naprawdę przypadkowe i nie ma co robić tragedii. Ostatecznie zajmujemy trzecie miejsce a ostatnim meczem chłopcy pokazali, że w tym roku będą walczyli o każdy metr boiska.

Na turnieju trenerzy wyróżnili Borysa Krzemińskiego statuetką za najlepszego piłkarza Naszej drużyny.

Bramki dla Małego Piłkarza zdobywali: Mikołaj Marek 2, Norbert Woźniak 2, Wojciech Stawicki, Jakub Grubicki.

Po turnieju organizator zafundował pizze i z małymi brzuszkami udajemy się do wodnego parku na dalszą część zabawy tego dnia oraz małą odnowę biologiczną.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Marcel Śmigielski, Borys Krzemiński (kpt), Jakub Grubicki, Piotr Stasiński, Maksymilian Rydzik, Karol Piaskowski, Wojciech Stawicki, Miłosz Kwiatkowski, Mikołaj Marek, Norbert Woźniak, Szymon Szczepaniak, Marcel Rychwicki.

Serdeczne podziękowania dla rodziców za poświęcony czas.