Absolwenci nr 3

• autor: mp.futbolowo.pl, 2015-06-29 13:09

Mali Piłkarze Trenera Łukomskiego. {więcej}

Mali Piłkarze! Czas spędzony z Wami, to wielka i nieprzemijająca przyjemność. Smak sukcesu. Czy coś się skończyło? Nie, bo kończy się kiedy nie ma się już nic do powiedzenia. A dla Was, to dopiero początek drogi na piłkarskie szczyty. Preludium, ażeby w przyszłości Wasz Trener - siedząc w kapciach, w fotelu, przed telewizorem i z pilotem w ręku mógł z dumą powiedzieć: BRAWO PANOWIE!!!

Podziękowania dla wszystkich Rodziców dzieci z rocznika 2004, którzy aktywnie przyczynili się do rozwoju Akademii. W ciągu tych wszystkich lat staliście się Naszymi najlepszymi przyjaciółmi, na których zawsze można było polegać, którzy zawsze służyli pomocą i wsparciem. Za wspólnie spędzony czas na treningach, meczach i turniejach oraz tysiące przebytych kilometrów - WIELKIE DZIĘKI!!!

Wasz Trener