MAŁY PIŁKARZ 2006

• autor: mp.futbolowo.pl, 2015-05-04 08:48

Międzynarodowo. {więcej}

Nie wyszedł chłopcom z rocznika silnie obsadzony turniej Pomartech Cup 2015. Chłopcy tylko w pierwszych trzech meczach nawiązali walkę na boisku. Mimo porażek w tych meczach były sytuacje bramkowe i do póki starczyło sił – była walka na boisku. Pozostałe mecze, to przede wszystkim Nasza słabość fizyczna, gdzie przegrywamy dużo pojedynków 1x1. Turniej super zorganizowany, gdzie chłopcy zdobyli nowe doświadczenia, ale szkoda, że nie podjęli walki w meczach które można było spokojnie wygrać. Przed Nami wiele pracy -szczególnie jeżeli chodzi o aspekt fizyczny.

Bramki: Paweł Filipiak 3, Hubert Bogusz, Hubert Górski.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Hubert Wojciechowski, Paweł Filipak (kpt), Mikołaj Marek, Hubert Mozgowiec, Franciszek Kostuch, Hubert Górski, Jakub Skonieczny, Patryk Flanc, Hubert Bogusz, Bartosz Oreszczenko.