Aktualności

K-P Liga Orlika

• autor: mp.futbolowo.pl, 2015-04-30 19:39

Zwycięstwa. {więcej}

W meczu derbowym Mały Piłkarz 2004 pokonał rówieśników z Cuiavii 5:2. Bramki zdobywali: Bartek 4 oraz Kamil. Zwycięstwo dedykujemy naszemu koledze z zespołu Hubertowi! Hubercik - czekamy!!!

Kadra DAP Mały Piłkarz 2004: Krzysztof Przybylski (kpt.), Miłosz Mierzwa, Kuba Filipiak, Kuba Wicherski, Filip Żak, Kamil Wojciechowski, Igor Maćkowiak, Kacper Dankowski, Bartosz Biernat, Wiktor Stranc, Łukasz Czapla, Michał Marek.

Kolejny mecz w K-P Lidze Orlika rozegrali Mali Piłkarze z r.2005. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Kozłowskiego był Piast Kołodziejewo. W meczu rozegranym na orliku przy "Szóstce", do przerwy nasi chłopcy razili olbrzymia nieskutecznością co zaowocowało wynikiem 1:2. Jednak po przerwie Mali Piłkarze nastawili swoje celowniki i wygrali drugą połowę ...9:0, co dało ostatecznie zwycięstwo w całym meczu 10:2. Bramki dla Małych Piłkarzy zdobywali: Bemben 3, Loko 3, Cichy, Lina, Ważny, Woziu.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Oliwier Kowalski (kpt.), Kacper Wachowiak, Alan Świerski, Igor Miklas, Igor Sobieralski, Wiktor Linke, Wiktor Ciabach, Krzysztof Cichocki, Nikodem Michalski, Kacper Ważny, Jakub Woźniak.