MAŁY PIŁKARZ 2007...

• autor: mp.futbolowo.pl, 2015-03-01 21:46

... na plus. {więcej}

Zespół rocznika 2007 rozegrał kolejny turniej, tym razem w Bydgoszczy - na zaproszenie Wisełki Piłkarskie Maluchy. Trafiamy do bardzo trudniej grupy, ale po kolei. Na początek gramy z Chojniczanką Chojnice. Gramy dobrze, nie tylko w obronie,  ale mamy dużo sytuacji podbramkowych. Dopiero pod koniec strzelamy bramki i wygrywamy. Drugi mecz gramy  z najlepszą drużyną turnieju Pogonią Szczecin. Portowcy grają bardzo agresywnie, są od nas lepsi, ale bramki zdobywają z nami pod koniec spotkania i to bramki dla nich bardzo szczęśliwe. Trzeci mecz gramy z pierwsza drużyną gospodarzy i w końcu, to my gramy odważnie. Szkoda, że w ostatniej akcji nie udało się strzelić i wygrać - remisujemy. Ostatni mecz turnieju w grupie gramy z Wisłą II Płock i wygrywamy, ale brakuje w tym meczu skuteczności pod bramką Nafciarzy. Zajmujemy w grupie trzecie  miejsce awansując do grupy silniejszej nazwaną przez organizatorów "Ligę Mistrzów". Wygrywamy tam z drużynami Wisełki Piłkarskie Maluchy i Wisłą I Płock, a przegrywamy z Beniaminkiem Starogard Gdański. Ostatecznie na turnieju wygrywamy cztery mecze, raz remisujemy i przegrywamy dwa razy - zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Wielkie brawa szczególnie za grę obronną. Jeszcze więcej musimy popracować nad skutecznością pod bramką rywali i nad odbiorem piłki. Brawa dla chłopaków za turniej.

Bramki: Norbert Woźniak 2, Wojciech Stawicki 2, Dominik  Jóźwiak, Marcel Śmigielski z karnego.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Marcel Śmigielski, Norbert Woźniak (kpt), Krystian Sajna, Paweł Bogdański, Mikołaj Marek, Wojciech Stawicki, Wojciech Krzymiński, Dominik Jóźwiak, Marcel Rychwicki, Maksymilian Rydzik.