Po sparingu...

• autor: mp.futbolowo.pl, 2015-01-25 21:47

... Małych Piłkarzy 2007. {więcej}

W dniu dzisiejszym chłopcy z rocznika 2007 rozegrali mecz sparingowy z KS Unia Janikowo. Na początku mecz wyrównany. Gramy w końcu szeroko, robimy sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych i pomału zaczynamy uczyć się wyprowadzać piłkę od bramkarza do obrońców (ale można mieć zastrzeżenia, że Marcel robił to nie zawsze). Ponownie dobre zawody rozegrał w środku pomocy Mikołaj, ale zapomina o cofaniu się i gra za wysoko gdy przeciwnik ma piłkę - to samo dotyczy Jakuba i Wojtka, którzy zagrali dzisiaj skutecznie (ale do gry obronnej musza się przyłożyć). Norbert w końcu zaczął grać na miarę swoich możliwości, a Dominik mimo, że jeszcze za bardzo nie gra taktycznie (nie można zostawiać zawodnika z tyłu jak mamy rzuty rożne), to należą się dla niego brawa za walkę na całym boisku. Marcel Rychwicki w końcu walczy na boisku, ale musi też poprawić krycie na boisku. Dobry sprawdzian przed lutowymi sprawdzianami i naprawdę co cieszy, chłopcy zostawiają dużo zdrowia na boisku. Ostatnio mieliśmy problemy na turniejach z pierwszymi meczami, ale mam nadzieję, że to w końcu przełamiemy i zagramy skoncentrowani wszystkie mecze i zagramy tak skutecznie jak dzisiaj. Dziękujemy Marcinowi Zaleskiemu za zaproszenie i czekamy na rewanż (przy najbliższej okazji).

Bramki: Jakub Grubicki 7, Wojciech Stawicki 3 Marcel Rychwicki 3 , Dominik Jóźwiak 2 Norbert Woźniak Mikołaj Marek.

Kadra DAP Mały Piłkarz 2007: Marcel Śmigielski, Norbert Woźniak, Krystian Sajna, Dominik Jóźwiak, Wojciech Stawicki,  Marcel Rychwicki, Jakub Grubicki, Mikołaj Marek.