MAŁY PIŁKARZ 2004

• autor: mp.futbolowo.pl, 2015-01-24 21:46

Z królem strzelców i najlepszym bramkarzem turnieju! {więcej}

We włocławskim turnieju trafiamy do grupy łódzko - wielkopolsko - kujawsko-pomorskiej, gdzie spotykamy Orła Służewo, Lecha Poznań, Borutę Zgierz, ARPiT Koluszki.

Turniej rozpoczynamy od łatwego i wysokiego zwycięstwa nad Orłem Służewo (Bartek 2, Hubert, Wiktor). Później gramy z Lechem Poznań (późniejszy triumfator). Pierwsi tracimy bramkę. Bartek wyrównuje i mimo kilku dogodnych sytuacji bramkowych z Naszej strony, remisujemy. W następnym spotkaniu pokonujemy Borutę Zgierz (Bartek 2, Hubert) i o półfinał gramy z ARPiT Koluszki. Nam starcza remis. Niestety przegrywamy. Bramkę tracimy w 3 sekundzie... Wynik gonimy, gonimy - lecz zamiast bramki dla Nas, tracimy gola i gramy o 5 miejsce z Włocłavią Włocławek. Tak jak rozpoczęliśmy, tak kończymy. Wygrywamy po bramkach Bartka, Wichra, Krzysia i Wiktora.

Bartek Biernat został królem strzelców turnieju!

Jakub Filipiak najlepszym bramkarzem turnieju!

Hubert Szymański najlepszy zawodnik zespołu!

Kadra DAP Mały Piłkarz: Jakub Wichrski (kpt.), Jakub Filipiak, Filip Żak, Hubert Szymański, Łukasz Czapla, Krzysztof Lubowicz, Michał Marek, Wiktor Stranc, Bartosz Biernat, Kamil Wojciechowski.

Zdjęcia!!!

Z kolei w bydgoskim turnieju w grupie mamy następujące zespoły: Elana II Toruń, Olimpia Grudziądz, Gol Brodnica, Mieszko Gniezno, Nielba Wągrowiec i Gwiazda II Bydgoszcz.

Turniej gramy w "kratkę", czyli bezkompromisowo. Raz wygrywamy, raz przegrywamy. Miłe złego początki, gdyż rozpoczynamy wygraną z Elaną II (Kamil 2, Miłosz, Filip). Później przegrywamy z Olimpią i Nielbą. Wygrywamy z Mieszkiem (Miłosz 2, Mały Kuba) i przegrywamy z Gol Brodnica. Grupowe mecze kończymy wygraną (Milosz, Mały Kuba) z Gwiazdą II. W meczu o 7 miejsce przegrywamy z 12 Włocławek.

Weekend wyczerpujący. I chyba nie tylko dla Trenera...

Kadra DAP Mały Piłkarz: Jakub Filipiak (kpt.), Filip Żak, Hubert Szymański, Michał Marek, Miłosz Mierzwa, Igor Maćkowiak, Kamil Wojciechowski, Krzysztof Przybylski.

Zdjęcia!!!