Towarzysko z Wisełką

• autor: mp.futbolowo.pl, 2014-10-19 14:42

Mali Piłkarze 2007 na sparingu w Bydgoszczy. {więcej}

Zawodnicy rocznika 2007 udali się na mecz sparingowy z Wisełką Bydgoszcz. Mecz został podzielony na dwie części. Najpierw grali chłopcy, którzy trenują w Akademii najdłużej .Po godzinie gry lepsi okazali się gospodarze - przede wszystkim przez słabszą grę obronną. Brakowało równeż komunikacji, szczególnie między Mikołajem a Krystianem. W środku pomocy Wojtek i Norbert zapomnieli, że futbol polega też na grze obronnej. Zespół trzeba pochwalić za bardzo dobra grę ofensywną - zrobiliśmy bardzo dużo akcji kombinacyjnych. Szczególnie pierwsza zdobyta bramka była dla Nas - wymiana kilku podań i Wojtek oddaje strzał na pustą bramkę. Następnie na boisku pojawili się chłopcy, którzy trenują od niedawna -  i tak jak w meczu z Zawiszą - spisali się bardzo dobrze. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Miłosz Kwiatkowski, który zagrał swój najlepszy mecz i był najlepszy na boisku.

Bramki: Norbert Woźniak 5, Dominik Jóźwiak 3, Mateusz Guźlecki 2, Wojciech Stawicki, Szymon Szczepaniak, Miłosz Kwiatkowski.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Marcel Śmigielski, Mateusz Guźlecki, Michał Dekański, Paweł Madziarski, Krystian Sajna, Norbert Woźniak, Dominik Jóźwiak, Wojciech Stawicki, Filip Nowicki, Borys Krzemiński, Marcel Rychwicki, Paweł Bogdański, Szymon Szczepaniak, Miłosz Kwiatkowski, Karol Piaskowski, Mikołaj Marek, Wojciech Krzymiński.