Mali Piłkarze w akcji

• autor: mp.futbolowo.pl, 2014-09-01 10:18

W sobotę na orliku przy Kopernika odbył się pierwszy maraton piłkarski w tym sezonie z udziałem Małych Piłkarzy i dziewcząt z UKS Szóstka. {więcej}

Pierwsi na boisko wybiegli Mali Piłkarze z rocznika 2006, którzy po godzinie gry zwyciężyli dziewczęta z rocznika 2004-2006. Bramki dla Małych Piłkarzy zdobywali Hubert Bogusz 2, Igor Orzechowski 2, Mikołaj Marek.

Kadra DAP Mały Piłkarz 2006: Hubert Wojciechowski, Jakub Skonieczny, Miłosz Czerwiński, Mikołaj Marek, Filip Czerwiński, Hubert Mozgowiec, Hubert Górski, Igor Orzechowski, Hubert Bogusz, Wojciech Stawicki, Mikołaj Wawrzyniak, Filip Szczepaniak.

Kolejny pojedynek to mecz pomiędzy chłopcami z rocznika 2008, a dziewczętami 2006-2007. Tu również grano godzinę, i ponownie zwycięsko z tej potyczki wyszli Mali Piłkarze. Bramki zdobywali: Adam Ziemiański 2, Oliwier Paluszak, Czarek Miklas, Miłosz Franków. W ostatnim pojedynku chłopcy z rocznika 2005 (tr. Kozłowski), po dwóch godzinach gry ulegli nieznacznie dziewczętom z rocznika 2002-2003. Bramki dla Małych Piłkarzy zdobywali: Eryk Bembnista 2, Wiktor Ciabach 2, Krzysztof Cichocki, Wiktor Linke, Igor Sobieralski, Alan Świerski.

Kadra DAP Mały Piłkarz 2008: Mateusz Marek, Czarek Miklas, Adam Ziemiański, Miłosz Franków, Łukasz Dobrzyński, Oliwia i Maciej Jendrasiak, Marcel Biernat, Kacper Chruściński, Oliwier Paluszak.
Kadra DAP Mały Piłkarz 2005: Kacper Wachowiak, Alan Świerski, Igor Miklas, Oliwier Kowalski, Eryka Lewandowski, Eryk Bembnista, Igor Sobieralski, Wiktor Linke, Krzysztof Cichocki, Wiktor Ciabach, Franek Stuczyński, Bartek Kurowski