U10 w akcji

• autor: mp.futbolowo.pl, 2013-01-05 20:57

W dniu dzisiejszym, tj. 05.01.2013r. odbył się Ogólnopolski Turniej w Halowej Piłce Nożnej MAŁY PIŁKARZ CUP U10 dla dzieci z rocznika 2003. {więcej}

W turnieju tym uczestniczyły – oprócz zaproszonych gości – dwa zespoły DAP „Mały Piłkarz”. Każda z drużyn skorzystała z godzinnego grania, przy 6 turniejowych meczach.

Kadra DAP "Mały Piłkarz" I: Roman Kwiatkowski (kpt), Miłosz Chełminiak, Mateusz Danielski, Jakub Walter, Wiktor Kincel, Piotr Dróżdż, Konrad Stefański, Mateusz Loks.

Wyniki:

MAŁY PIŁKARZ I - DAP RYPIN 0-0

MAŁY PIŁKARZ I – MKS TRZEMESZNO 1-1 (Jakub Walter)

MAŁY PIŁKARZ I - 12 WŁOCŁAWEK 0-2

MAŁY PIŁKARZ I – DAP TORUŃ 0-2

MAŁY PIŁKARZ I – UKS GOL BRODNICA 1-0 (Mateusz Loks)

MAŁY PIŁKARZ I - NOTECIANKA PAKOŚĆ 0-1

Kadra DAP "Mały Piłkarz" II: Dawid Nawrocki-Szauer (kpt), Łukasz Olender, Aleksander Pilarski, Piotr Jankowski, Wiktor Skrzypczak, Szymon Ceglarski, Mateusz Rakowski, Mikołaj Bus.

Wyniki:

MAŁY PIŁKARZ II – UKS GOL BRODNICA 0-1

MAŁY PIŁKARZ II – KOZIOŁEK POZNAŃ 0-1

MAŁY PIŁKARZ II – NOTECIANKA PAKOŚĆ 0-2

MAŁY PIŁKARZ II – ZAWISZA BYDGOSZCZ 1-1 (Piotr Jankowski)

MAŁY PIŁKARZ II – DAP RYPIN 0-1

MAŁY PIŁKARZ II – MKS TRZEMESZNO 1-0 (Dawid Nawrocki-Szauer)

Adepci z Małego Piłkarza zaprezentowali się z dobrej strony podczas całego turnieju, gdzie w każdym meczu grali bardzo ambitnie. Mocnymi punktami obydwu drużyn byli bramkarze Łukasz Olender oraz Miłosz Chełminiak. Na koniec turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy, a najmłodsi zawodnicy poszczególnych zespołów - Wiktor Skrzypczak (MP II) oraz Wiktor Kincel (MP I) - otrzymali pamiątkowe puchary.

Podziękowania dla naszych kibiców i rodziców, którzy wspierali i dopingowali swoje pociechy. Przypominamy, że  dla ich dzieci w tym wieku najważniejszy jest sposób gry, nauka gry zespołowej, radość, a nie zdobyte punkty. Różnice gry z przed roku nie trzeba nikomu przypominać.

Zdjęcia: MAŁY PIŁKARZ

Zdjęcia: UKS Gol Brodnica, Zawisza Bydgoszcz, Koziołek Poznań, 12 Włocławek, MKS Trzemeszno, Notecianka Pakość, DAP Toruń, DAP Rypin

Zdjęcia: zakończenie turnieju

MAŁY PIŁKARZ I - MKS Trzemeszno